KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15696180
nr 1569 6180
David Wallin
(1876-1957), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Signerad. Olja på pannå, 20x23-19x24 cm, yttermått inklusive ram: 32x34-31x36 cm
David Wallin, född 1876, död 1957 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 20:22:07
100 kr
150 kr
200 kr
David Wallin
Läs mer om David Wallin